Ukrainian Bible

Zephaniah 3

Haggai

Return to Index

Chapter 1

1

 ¶ Другого року царя Дарія, шостого місяця, першого дня місяця, було Господнє слово через пророка Огія до Зоровавеля, Шеалтіїлового сина, Юдиного намісника, та до Ісуса, Єгосадакового сина, великого священика, кажучи: 


2

 Так говорить Господь Саваот, промовляючи: Народ цей говорить: Не прийшов тепер час дому Господнього, щоб бути збудованим! 


3

 І було Господнє слово через пророка Огія, говорячи: 


4

 Чи час вам сидіти по ваших домах, покритих кафлями, хоч дім цей збурений? 


5

 А тепер отак промовляє Господь Саваот: Зверніть ваше серце до ваших доріг! 


6

 Багато ви сієте, та збираєте мало, їсте, та не насичуєтеся, п'єте та не напиваєтеся, зодягаєтеся та не тепло вам, а той, хто заробляє, заробляє для дірявого гаманця. 


7

 Так говорить Господь Саваот: Зверніть ваше серце до ваших доріг! 


8

 Виходьте на гору, і спроваджуйте дерево, і храм цей будуйте, і в ньому знайду Я вподобу, та буду шанований, каже Господь. 


9

 Звертаєтесь до численного, та виходить ось мало, і що приносите в дім, то розвіюю те. Защо? питає Господь Саваот. За храм Мій, що збурений він, а ви кожен женете до дому свого. 


10

 Тому то над вами затрималось небо давати росу, а земля урожай свій задержала. 


11

 І Я кликав посуху на Край, і на гори, і на збіжжя, і на сік виноградний, і на молоду оливку, і на те, що земля видає, і на людину, і на худобу, і на всю працю рук. 


12

 ¶ І Зоровавель, син Шалтіелів, та Ісус, син Єгосадака, великого священика, та вся решта народу послухалися голосу Господа, Бога свого, і слів пророка Огія, як послав його Господь, їхній Бог. І боявся народ лиця Господнього. 


13

 І сказав Огій, посол Господній, від Господа посланий до народу, говорячи: Я з вами, говорить Господь! 


14

 І збудив Господь духа Зоровавеля, сина Шалтіїлового, намісника Юдиного, і духа Ісуса, сина Єгосадака, великого священика, і духа всієї решти народу, і вони поприходили, і зробили роботу в домі Господа Саваота, їхнього Бога, 


15

 двадцятого й четвертого дня шостого місяця, другого року царя Дарія. 


Haggai 2

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: